Tutaj możesz zobaczyćjak działamy w praktyce

Case modelowy

Zobacz modelowe podejście do przetargu i wdrożenia klienta logistycznego

Beko

Magazyn centralny dla Beko

Vileda

Zobacz logistykę dla przesyłek niestandardowych

Philips

Zobacz łańcuch dostaw z Chin dla firmy Philips Lighting

LG Electronics

Tomasz Szczepański - Supply Chain & Logistics Senior Manager
Nasze firmy współpracują z sukcesem już od 13 lat. Firma ROHLIG SUUS Logistics była dla nas istotnym wsparciem logistycznym podczas zdobywania wiodącej pozycji na rynku RTV / AGD / GSM jak również w trakcie jego znaczących zmian. ROHLIG odegrał również ważną rolę i wykazał się elastycznością współpracy przy rosnących wymaganiach klientów jakimi są sieci sklepów wielko powierzchniowych. Znajomość branży wraz z ciągłym rozwojem zintegrowanego systemu dystrybucji krajowej oraz inwestycje w nowoczesne rozwiązania logistyczne, zapewniają nam dostęp do coraz szerszej grupy naszych klientów w odpowiednio krótkim czasie. Potwierdzeniem słuszności wyboru partnera w Polsce jest podpisanie kolejnego długoterminowego kontraktu na usługi logistyczne.

Tenneco

Arkadiusz Ptasiński - Manager EU Logistics GSCM w Tenneco
Jak dla większości firm, tak i dla Tenneco kluczowym czynnikiem jest cena, aczkolwiek przy wysyłkach do Rosji równie ważną rolę odgrywa znajomość rosyjskich wymogów celnych. ROHLIG SUUS już na etapie doboru partnerów, do których miały zostać wysłane zapytania ofertowe, przedstawił najlepszą prezentację kontroli dokumentów celnych od dostawców, co podniosło poprzeczkę innym firmom Nie bez znaczenia jest również silna pozycja firmy na rynku usług transportowych i wspierające ją systemy informatyczne. Mamy nadzieję na dalszy rozwój współpracy z firmą ROHLIG SUUS.

Philips Lighting Poland

Adam Machowina - Black Belt Project Manager
Współpracę z firmą ROHLIG SUUS Logistics oceniam bardzo wysoko. Przede wszystkim należy podkreślić otwartość zespołów obu firm na współpracę. Według mnie, takie podejście umożliwiło stworzenie bezpośrednich kanałów komunikacyjnych na poziomie eksperckim, co w efekcie pozwoliło nam w bardzo krótkim czasie wdrożyć rozwiązanie „szyte na miarę”. Co więcej, otwarta komunikacja daje nam dalsze możliwości usprawniania już wdrożonego rozwiązania i dołączenia kolejnych dostawców do projektu. Ważnym elementem powodzenia wielu projektów jest wsparcie wypracowanych koncepcji przez systemy IT. W naszym przypadku ten element zadziałał wyśmienicie.
Zamknij